[S2W09] Technologia dotykowa w praktyce szkolnej i nowa odsłona metody problemowej – A. Pietrzyk – sala 9

Data/Czas
Date(s) - 21/04/2023
16:45 - 17:45

Kategorie


W trakcie mojego wystąpienia postaram się Państwa zachęcić do wykorzystania monitorów interaktywnych w połączeniu ze starą dobra metodą problemową.  Będzie również nieco o ocenianiu kształtującym i formułowaniu pytań kluczowych, o „mojej” filozofii nauczania którą doskonale opisuje maksyma „Powiedz mi a zapomnę, pokaż a zapamiętam, pozwól działać a zrozumiem”. Dlatego właśnie zaproszę Państwa na „lekcję”. Będzie to lekcja na, którą zazwyczaj nie ma czasu gdy pędzimy z materiałem, aby zdążyć zrealizować podstawę. Wspólnie  rozwiążemy pewien problem a przy okazji zrealizujemy cele z podstawy programowej. Chciałbym abyście poczuli się jak uczniowie i sami odkryli jakie są zalety wykorzystania monitora interaktywnego jako centrum edukacyjnego w procesie lekcyjnym. Pokażę to na różnych przykładach jakim wdzięcznym towarzyszem nauczyciela jest monitor interaktywny. W trakcie zajęć wykorzystamy przydatne w prowadzeniu zajęć funkcje programu ActivInspire. To właśnie tym oprogramowaniem najbardziej zachwycają się nauczyciele uczestniczący w moich warsztatach.

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”).

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Skip to content