KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH

Technologie mobilne w szkole

iPad 2 w edukacji

 Index  | Galeria   | Program   | Goście | Rejestracja  | Partnerzy i patroni | Uczestnicy  | Kontakt   | Warunki uczestnictwa  | KASSK

Lp Imię Nazwisko Placówka Miejscowość

1

Jolanta

Adamczewska

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi

Nowy Tomyśl

2

Anna

Andrzejewska

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II

Września

3

Dariusz

Andrzejewski

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II

Wrzesnia

4

Karolina

Antkowiak

ZSOiZ Pogorzela

Pogorzela

5

Magdalena

Bałuta

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra. Kazimierza Hołogi

Nowy Tomyśl

6

Danuta

Bartkowiak

Szkołą Podstawowa w Grąblewie

Grodzisk Wlkp.

7

Leszek

Bernaczyk

XIV LO im. Kazimierza Wielkiego w Poznaniu

Poznań

8

Katarzyna

Borkowska

Szkoła Podstawowa w Wilkowie Polskim

Wilkowo Polskie

9

Joanna

Brosiło

Liceum Ogólnokształcące Nr XV im. mjr. Piotra Wysockiego

Wrocław

10

Marek

Brzozowski

Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej

Nakło nad Notecią

11

Justyna

Buczkowska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

12

Barbara

Chałupniczak

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2

Poznań

13

Hanna

Czapla

Szkoła Podstawowa im. Kompanii Wilkowskiej Powstańców Wlkp. w Wilkowie Polskim

Wilkowo Polskie

14

Marzena

Dach-Kolanko

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

15

Daniel

Dajczak

Zespół Szkół Technicznych im. Jana Pawła II

Zbąszynek

16

Ewa

Dajczak

Zespół Szkół Technicznych

Zbąszynek

17

Kazimierz

Dajczak

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy

Babimost

18

Mariusz

Dolecki

Szkoła Podstawowa nr1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

19

Renata

Drobnik

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 3

Poznań

20

Lidia

Dudek

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi

Nowy Tomyśl

21

Małgorzata

Dudek

Gimnazjum

Połajewo

22

Łukasz

Gawłowicz

V LO Kalisz

Kalisz

23

Grażyna

Graczyk

Miejski Zespół Szkół nr 2

Bolesławiec

24

Joanna

Gruszczyńska

Gimnazjum

Zbąszyń

25

Ewa

Hasik

Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 3

Poznań

26

Karolina

Hutniczak

ZS KWILCZ

Kwilcz

27

Mikołaj

Jackowiak

Gostyń

28

Magdalena

Jakubowska

Zespół Szkół zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi

Nowy Tomyśl

29

Marlena

Jarczewska

Gimnazjum w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

30

Krzysztof

Jarosz

Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu

Rawicz

31

Anna

Jessa

Poznań

32

Krystyna

Jęśko

Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czarnkowie

Czarnków

33

Anna

Kamińska

Szkoła Podstawowa w Opalenicy

Opalenica

34

Zbigniew

Kamiński

SPK Promex Sp. z o.o.

Warszawa

35

Artur

Kasprzak

Szkoła Podstawowa im.Edmunda Bojanowskiego

Kunowo

36

Jacek

Kawałek

Z.S. im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu

Kołobrzeg

37

  Justyna

Kawałek

Szkoła Podstawowa w Dźwirzynie

Dźwirzyno

38

Beata

Kiernozek

Gimnazjum w Skórzewie

Skórzewo

39

Małgorzata

Klimaszewska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Czarnkowie

Czarnków

40

Włodzimierz

Kogut

Pogorzela

41

Hanna

Kowalska

SP2

Nowy Tomyśl

42

Dorota

Król

Szkoła Podstawowa im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy

Opalenica

43

Katarzyna

Kurek - Brzyk

Szkoła Podstawowa w Opalenicy

Opalenica

44

Michał

Kuropaczewski

Zespół Szkół Specjalnych w Jarocinie

Jarocin

45

Marzena

Lemańska

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

46

Arkadiusz

Lewandowski

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II

Września

47

Renata

Liberkowska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

48

Angelika

Listowska

Gimnazjum

Nowy Tomyśl

49

Alicja

Łozińska

Zespól Szkół Da Vinci Szkoła Podstawowa Gimnazjum Akademickie

Poznań

50

Agnieszka

Łukaszyk

Gimnazjum w Borui Kościelnej

Boruja Kościelna

51

Agata

Maćkowiak

Publiczne Gimnazjum Katolickie

Poznań

52

Michał

Melerowicz

Gimnazjum im. Powstańców Wlkp. w Grodzisku Wlkp.

Grodzisk Wlkp.

53

Joanna

Minge

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki

Nowy Tomyśl

54

MARCIN

MISZTAL

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W ZŁOTOWIE

ZŁOTÓW

55

Katarzyna

Mleczko

Szkoła Podstawowa nr 1 W Czarnkowie

Lubasz

56

Celina

Mołdrzyk

Szkoła Podstawowa w Łubnicy

Wielichowo

57

Adam

Mrozek

iMad s.c.

Kraków

58

Magdalena

Murawska

Gimnazjum w Borui Kościelnej

Boruja Kościelna

59

Radosław

Musiał

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

Lwówek

60

Maria

Neubauer-Darska

Gimnazjum im. F.Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

61

Jacek

Nowak

Zespół Szkół Technicznych w Trzciance

Trzcianka

62

Bożena

Nowak

Zespół Szkół nr 4

Pruszcz Gdański

63

Hieronim

Nowakowski

Gimnazjum

Połajewo

64

Anna

Nowicka

Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego

Września

65

Jerzy

Oleksy

Zespół Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych CKU Marszew

Pleszew

66

Daria

Oleksy

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Sióstr Urszulanek

Pniewy

67

Zbigniew

Orchowski

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Słupcy

Słupca

68

Renata

Orlicka

Gimnazjum im.Feliksa Szołdrskiego w NowymTomyślu

Nowy Tomyśl

69

Agnieszka

Osuch

Zespół Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych CKU w Marszewie

Lenartowice 61a

70

Artur

Parcia

Gimnazjum nr 58 im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego

Poznań

71

Małgorzata

Paszke

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

72

Małgorzata

Paszkowiak

Gostyń

73

Iwona

Pawłowska

Zespół Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalny w Rostarzewie

Rostarzewo

74

Maciej

Pawłowski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kotowie

Granowo

75

Iwona

Pera

Zespół Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych CKU Marszew

Pleszew

76

Manuela

Pilarska

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II

Września

77

Anna

Przybylska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Jastrzębsko Stare

78

Renata

Przytarska

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II

Września

79

Grażyna

Przytarska

Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego

Września

80

Tomasz

Raginia

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

81

Teresa

Ratajczak

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Lwówku

Lwówek

82

Michał

Ratajczyk

ZSPIG w Krobi

Krobia

83

Andrzej

Rucioch

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

84

Krzysztof

Rybka

ZSOiZ Pogorzela

Pogorzela

85

Waldemar

Sadowski

Gostyń

86

Grażyna

Sarnecka-Brzozowska

Zespół Szkół w Paterku

Nakło nad Notecią

87

Joanna

Schwarz

Gimnazjum w Dusznikach

Duszniki

88

Piotr

Serwa

Zespól Szkół Da Vinci Szkoła Podstawowa Gimnazjum Akademickie

Poznań

89

Wiesława

Skoczylas

Gimnazjum Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl

90

Roman

Sobczyński

Środa Wielkopolska

91

Katarzyna

Sobiak-Utrata

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hologi

Nowy tomyśl

92

Jolanta

Spychała

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

93

Danuta

Stachowiak

Szkoła Podstawowa im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy

Opalenica

94

Anna

Stróżyńska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Czarnkowie

Czarnków

95

Katarzyna

Szarańska-Buda

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Tomyślu

64-360 Zbąszyń

96

Małgorzata

Szczepanik

Apple

Warszawa

97

Izabela

Szudra

Gimnazjum im. F.Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

98

Przemysław

Szulc

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Sióstr Urszulanek SJK

Pniewy

99

Iwona

Śliczner

Gimnazjum w Borui Kościelnej

Boruja Kościelna

100

Robert

Tarnowski

Gimnazjum nr 2

Gostyń

101

Mirosława

Trafas

Szkoła Podstawowa

Połajewo

102

Witold

Trojanowski

Zespół Szkoły i Przedszkola im. Jana Pawła II w Brodach

Brody 1

103

Iwona

Uliczka

Szkoła Podstawowa w Opalenicy

Opalenica

104

Krzysztof

Urbaniak

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

105

Iwona

Wesoła

Szkoła Podstawowa nr1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

106

Dorota

Wiśniewska

Gimnazjum w Nowym Tomyslu

Nowy Tomyśl

107

Wiesława

Wolniak

VIII Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu

Poznań

108

Anna

Wołoszyn

Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie

Żmigród

109

Dobromira

Zdunek

Zespół Szkół przyrodniczo-Politechnicznych CKu

Pleszew

110

Ryszard

Zenker

Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w Poznaniu

Poznań

111

Renata

Ziomek

Zespól Szkół Da Vinci Szkoła Podstawowa Gimnazjum Akademickie

Poznań

112

Wioleta

Żurawska-Kozłowska

Gimnazjum im.F.Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl