KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH

Index   |   Prelegenci   |  Materiały |  Rejestracja | Patroni   |  Partnerzy   |  Program  Uczestnicy   |    Warsztaty  |   Kontakt    |  FAQ  

Najczęściej zadawane pytania
Dla kogo przeznaczona jest konferencja?
Jak wziąć udział w KASSK 2016?
Jak jaki sposób będzie zorganizowane zakwaterowanie?
Jakie są koszty udziału? Jak dokonać wpłaty?
Jak będą odbywały się zajęcia?
Jak dojechać do Nowego Tomyśla? Jak znaleźć Gimnazjum?
Dla kogo przeznaczona jest konferencja?
Konferencja  adresowana jest do nauczycieli wszystkich typów szkół oraz przedszkoli i innych placówek edukacyjnych. Zapraszamy wszystkich  stosujących lub zainteresowanych stosowaniem TIK w edukacji. Przygotowujemy propozycje wykładów i warsztatów dla nauczycieli różnych przedmiotów, nie tylko informatycznych. Specjalną ofertę mamy dla liderów TIK, administratorów sieci, opiekunów pracowni, dyrektorów szkół i przedstawicieli samorządów lokalnych. Nasza oferta dotyczyć będzie szerokiego wykorzystania nowoczesnej technologii na wszystkich przedmiotach i etapach kształcenia. Chcemy również zwrócić uwagę na olbrzymią rolę informatyki w szkole i mówić silnym głosem o przywróceniu jej należnej rangi, w kontekście przygotowywanej przez Radę ds. Informatyzacji Edukacji nowej podstawy programowej z informatyki. Istotne miejsce w programie będą też miały kwestie związane z szeroko rozumianą problematyką bezpieczeństwa.
Zapraszamy znakomitych prelegentów. Na pytania uczestników czekać będą wybitni specjaliści, którzy rozwiążą każdy problem.

Zaproszenie kierujemy również do nauczycieli bibliotekarzy, pedagogów i psychologów. Pragniemy gościć w swoim gronie dyrektorów szkół i placówek oświatowo-wychowawczych oraz władze samorządowe. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą, żeby polska szkoła była nowoczesna, bezpieczna i atrakcyjna.

Zajęcia warsztatowe będą odbywały się w grupach. Zapisy na warsztaty uruchomimy po skompletowaniu listy warsztatów.

Spotkanie, prócz ciekawych wykładów, warsztatów, spotkań i dyskusji ma być również formą oderwania się od codziennej szkolnej rzeczywistości, integracją środowiska nauczycieli. Chcemy, aby Konferencja była spotkaniem atrakcyjnym. Dlatego prócz zajęć i wykładów proponujemy niespodziankę,  spotkanie integracyjne przy ognisku w wigwamie w "Klimkowej Osadzie" przy muzyce, dobrym jedzonku i napojach. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

<<  powrót     

Jak wziąć udział w KASSK 2016?
Zapisy na KASSK odbywają się wyłącznie poprzez Internet. Należy wypełnić formularz rejestracyjny. Na podany adres e-mail prześlemy potwierdzenie i ew. pozostałą korespondencję. Otrzymanie wiadomości potwierdzającej przesłanie zgłoszenia, nie jest równoważne z zakwalifikowaniem Uczestnika do udziału w KASSK. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy rejestracji bez podania przyczyn.
Po zaakceptowaniu danych przez administratora serwisu, nazwisko Uczestnika pojawi się na liście w sekcji uczestnicy.
Niezwłocznie należy przesłać na podany numer konta kwotę wpisowego. Im szybciej, tym lepiej. Ilość miejsc jest ograniczona.
 

<<  powrót     

Jak jaki sposób będzie zorganizowane zakwaterowanie?
Dla osób, które chcą skorzystać z noclegu zarezerwowaliśmy miejsca w okolicznych hotelach i ośrodkach. Oferujemy bezpłatny transport do miejsc zakwaterowania, na zajęcia i biesiadną kolację. Ilość miejsc noclegowych ograniczona. Podczas rejestracji należy wybrać jedną z dwóch opcji:
  • bez zakwaterowania (wpisowe 200 zł)
  • z zakwaterowaniem (wpisowe 300 zł)
Pokoje będziemy obsadzać w kolejności otrzymania wpisowego na nasze konto, aż do wyczerpania miejsc. Szczegółowych informacji udziela Marlena Jarczewska.

<<  powrót     

Jakie są koszty udziału? Jak dokonać wpłaty?
Uczestnik ponosi zryczałtowane koszty wyżywienia, noclegu oraz dojazdu do miejsc konferencyjnych i noclegowych. W zależności od zakwaterowania wynoszą one:
  • bez zakwaterowania (200 zł)
  • z zakwaterowaniem (300 zł)
Zapewniamy obiad oraz plenerową kolację w Wigwamie na ranczo "Klimkowa osada" w piątek. W sobotę śniadanie, obiad i kolację. W niedzielę śniadanie i obiad. Zapewniamy transport do miejsc noclegowych i na plenerową kolację.

Podczas konferencji dla uczestników będzie również dostępna kawa, herbata i ciasteczka.
Istnieje możliwość otrzymania rachunku za udział lub noty księgowej obciążającej szkołę. Nie wystawiamy faktur vat oraz nie zwracamy kosztów dojazdu. W przypadku rezygnacji nie zwracamy opłaty wpisowej - prosimy zorganizować zastępstwo. Wpłatę należy kierować na konto:

94 1020 4144 0000 6402 0142 7251

GIMNAZJUM IM. FELIKSA SZOŁDRSKIEGO W NOWYM TOMYŚLU
               64-300 NOWY TOMYŚL, OS. PÓŁNOC 25
               tytuł wpłaty: KASSK 2016 - imię i nazwisko uczestnika


Prosimy o sprawne dokonywanie wpłat, które pozwoli nam zaksięgować je przed 24 marca 2016r.

<<  powrót     

Jak będą odbywały się zajęcia?
Pierwszy dzień konferencji (piątek) będzie w całości dniem wykładowym i odbywał się będzie w sali widowiskowej Nowotomyskiego Ośrodka Kultury (ul. Tysiąclecia 6).Po zakończeniu obrad zapewniamy transport do miejsca zakwaterowania i zapraszamy na kolację plenerową w Klimkowej Osadzie. Rejestracja uczestników odbędzie się w budynku Gimnazjum. Rejestracja przedstawicieli firm i zaproszonych gości w Ośrodku Kultury.
Drugi i trzeci dzień KASSK odbędą się w budynku Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego - os. Północ 25
http://www.gim-nt.com

W sobotę i niedzielę realizować będziemy zajęcia seminaryjno - warsztatowe oraz spotkania plenarne i panele dyskusyjne. Przewidzieliśmy też sporo atrakcji.

Podobnie jak w latach ubiegłych, zajęcia będą odbywały się po kilkanaście na jednym poziomie. Uczestnicy będą mogli zapisać się na interesujące ich warsztaty.  Tematy warsztatów będą systematycznie umieszczane w dziale "program".
 

<<  powrót     

Jak dojechać do Nowego Tomyśla? Jak znaleźć Gimnazjum?
Dojazd do Nowego Tomyśla jest bardzo łatwy. Miasto leży w zachodniej części Wielkopolski - 60 km na zachód od Poznania. Znakomity dojazd gwarantują główne szlaki komunikacyjne - droga krajowa nr 2(E 30) Świecko - Warszawa, droga 302 do Zbąszynia, droga 305 do Wolsztyna i dalej do Zielonej Góry, oraz 307 do Poznania. Doskonałe połączenie z całym krajem zapewnia autostrada A2, której węzeł znajduje się 3 km od Nowego Tomyśla. Podróż autostradą do Poznania to tylko 30 minut.

Miasto leży także przy międzynarodowej linii kolejowej Paryż - Berlin - Warszawa - Moskwa.
Dla posiadaczy nawigację GPS podajemy współrzędne:
  • Gimnazjum: N 52o19'13.59"     E 16o07'07.14"


Wyświetl większą mapę

<<  powrót     

KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Tomyślu