KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH

Index   |   Prelegenci   |  Materiały |  Rejestracja | Patroni   |  Partnerzy   |  Program  Uczestnicy   |    Warsztaty  |   Kontakt    |  FAQ  

Uczestnicy  Konferencji

Lp

Imię

Nazwisko

1

ANNA

ADAMCZAK

2

Ewa

Adasik Danieluk

3

Karolina

Antkowiak

4

Roman

Antoniewicz

5

Magdalena

Bałuta

6

Magdalena

Baran

7

Danuta

Bartkowiak

8

Teresa

Baska

9

Lucyna

Bejm

10

Lucyna

Bernaczyk

11

Dariusz

Białecki

12

Stanisław

Blask

13

Artur

Błażejewski

14

Michał

Błoch

15

Anna

Błoch

16

Iwona

Błoch

17

Władysław

Bobowski

18

Tadeusz

Bochiński

19

Arkadiusz

Borach

20

Beata

Boruta-Niełacna

21

Justyna

Buczkowska

22

Krzysztof

Bukowski

23

Katarzyna

Burak

24

Robert

Celuch

25

Barbara

Celuch

26

Przemysław

Chlebicki

27

Magdalena

Chlebowska

28

Łukasz

Chmielarz

29

Anna

Chochowska

30

Ireneusz

Cierniak

31

Izabela

Cieślak

32

Iwona

Cugier

33

Halina

Czajka

34

Hanna

Czapla

35

Dorota

Czech - Czerniak

36

Zyta

Czechowska

37

Marzena

Dach-Kolanko

38

Anna

Daniel

39

Maciej

Danieluk

40

Marcin

Depta

41

Jolanta

Dojcz

42

Tomasz

Dolata

43

Krzysztof

Domas

44

Mirosław

Drabczyński

45

Hanna

Drapiewska

46

Renata

Drobnik

47

Lidia

Drop

48

Julia

Drwęska-Michalska

49

Elżbieta

Dudek

50

Barbara

Dudziak

51

Marta

Dunaj-Stefańska

52

Agnieszka

Duszyńska

53

Łukasz

Dziarski

54

Rozalia

Dziekan

55

Michał

Dziemieńczuk

56

Elżbieta

Dzierżyńska

57

Robert

Dziwiński

58

Elzbieta

Eliks

59

Mikołaj

Fiksa

60

Marta

Florkiewicz-Borkowska

61

Krzysztof

Fortuna

62

Marek

Frątczak

63

Józef

Gerowski

64

Bogusława

Gębka

65

Elżbieta

Gęsior

66

Paulina

Głuchy

67

Aneta

Gorgoń-Matera

68

Monika

Górzna

69

Alina

Grobelna

70

Bogna

Gromadecka

71

Joanna

Gruszczyńska

72

Małgorzata

Grzechnik

73

Ewa

Grzegorska

74

Małgorzata

Gucia

75

Elżbieta

Gucwa

76

Barbara

Guzek

77

Krzysztof

Hałas

78

Janusz

Iwaniak

79

Mikołaj

Jackowiak

80

Monika

Janc

81

Marcin

Janeczek

82

Krzysztof

Janik

83

Marcin

Janiszewski

84

Jadwiga

Jankowiak

85

Justyna

Janowska

86

Andrzej

Jany

87

Marlena

Jarczewska

88

Karolina

Jarczyńska- Sagan

89

Emilia

Jasiak

90

Anna

Jelińska

91

Anna

Jessa

92

Krystyna

Jęśko

93

Arkadiusz

Jurek

94

Mirosława

Jurga

95

Maciej

Juszczak

96

Sylwia

Juszczak

97

Lucyna

Juś

98

Grzegorz

Kaczmarek

99

Małgorzata

Kaczmarek - Giergasz

100

Zenon

Kalicki

101

Lidia

Kałwińska

102

Izabela

Karczewska

103

Grażyna

Karczyńska

104

Joanna

Kardasz

105

Wojciech

Karpowicz

106

Artur

Kasprzak

107

Krystian

Kaźmierczak

108

Bartłomiej

Kątny

109

Ksawery

Kempa

110

Dariusz

Kiełbasiewicz

111

Adrianna

Kiona

112

Jolanta

Klak

113

Bogna

Kmita

114

Honorata

Kocerka

115

Włodzimierz

Kogut

116

Rafał

Kolanowski

117

Barbara

Kołcz

118

Paweł

Koncewicz

119

Marek

Kondziołka

120

Jerzy

Koń

121

Agnieszka

Korach

122

Joanna

Kordzińska

123

Agnieszka

Korowaj

124

Teresa

Kosmaczewska

125

Violetta

Kostera

126

Agnieszka

Kostusiak

127

Piotr

Kowalewski

128

Aleksandra

Kowalska

129

Hanna

Kowalska

130

Edyta

Kowalska

131

Katarzyna

Koza

132

Violetta

Kozielczyk

133

Dariusz

Kozioł

134

Piotr

Krasny

135

Marzena

Krawczyńska

136

Elżbieta

Kreczmer

137

Anna

Król-Pawelska

138

Robert

Królikowski

139

Robert

Krzemień

140

Maciej

Krzywdziński

141

Jacek

Krzywonos

142

Grzegorz

Kulik

143

Renata

Kurasińska

144

Barbara

Kureń

145

Paweł

Kurkiewicz

146

Krzysztof

Kurszewski

147

Elwira

Kurzyńska

148

Ewa

Kuźmińska

149

Aleksander

Kuźniak

150

Donata

Laskowska

151

Grażyna

Leja

152

Andrzej

Lichwa

153

Aleksandra

Lipnicka

154

Agnieszka

Lorenz

155

Mirosław

Łabanowski

156

Piotr

Łojek

157

Krzysztof

Łopusiewicz

158

Stanisław

Łukaszewicz

159

Agata

Maćkowiak

160

Kamila

Maj

161

Jolanta

Majkowska

162

Wojciech

Małuch

163

Paweł

Mateja

164

Paweł

Matkowski

165

Ilona

Mędykowska

166

Dariusz

Michalski

167

Kazimierz

Mikulski

168

Leszek

Misztal

169

Małgorzata

Mołdysz-Lach

170

Beata

Morawska

171

Małgorzata

Morawska-Sołtysiak

172

Andrzej Jerzy

Mróz

173

Elżbieta

Munyama

174

Radosław

Musiał

175

Rafał

Nawrocki

176

Donata

Nentwich

177

Zbigniew

Niderla

178

Joanna

Niewrzendowska

179

Marta

Nowak

180

Anna

Nowicka

181

Maria

Nowicka

182

Marian

Obst

183

Marlena

Oko-Kowalczyk

184

Monika

Oleszczak

185

Czesław

Oleszczyszyn

186

Zbigniew

Orchowski

187

Małgorzata

Orzeł

188

Ada

Orzeł

189

Jolanta

Pańczak

190

Leszek

Pańczak

191

Małgorzata

Paszkowiak

192

Piotr

Patora

193

Iwona

Pawłowska

194

Przemysław

Pawłowski

195

Jan

Pawłowski

196

Mirosława

Paździerska

197

Grzegorz

Piątas

198

Ewa Maria

Piątas

199

Jacek

Pietraszak

200

Roman

Pilch

201

Grzegorz

Piskorz

202

Jan

Polak

203

Katarzyna

Popek

204

Lidia

Popielarz-Kozłowska

205

Anna

Poremska

206

Dobrosława

Prentka

207

Anna

Przybylska

208

Irena

Pyszyńska-Królak

209

Norbert

Rataj

210

Michał

Ratajczyk

211

Krzysztof

Reimann

212

Beata

Rogowicz-Kubiak

213

Tomasz

Rożek

214

Agnieszka

Rucioch

215

Artur

Rudnicki

216

Krzysztof

Rybka

217

Marlena

Rynowiecka

218

Waldemar

Sadowski

219

Lech

Sadowski

220

Joanna

Schwarz

221

Anna

Siebert

222

Marek

Sieczka

223

Jolanta

Siemieniuk

224

Hanna

Silbernagel

225

Wiesława

Skoczylas

226

Dorota

Skowyra

227

Przemysław

Skórski

228

Barbara

Słomczyńska

229

Izabela

Słupik

230

Danuta

Smektała

231

Dorota

Smusz

232

Katarzyna

Sobiak-Utrata

233

Elżbieta

Sobieszek

234

Krzysztof

Sobieszek

235

Radosław

Sobkowiak

236

Joanna

Sobolewska

237

Marcin

Socha

238

Krzysztof

Sochoń

239

JOLANTA

SPYCHAŁA

240

Tomasz

Sroka

241

Sandra

Stachowczyk

242

Arleta

Stachowiak-Szymańska

243

Lucyna

Stolcman

244

Michał

Strzępka

245

Mirosław

Stuczyński

246

Waldemar

Suchta

247

Grzgorz

Szałkowski

248

Jędrzej

Szczepaniak

249

Anna

Szkopek

250

Wiesław

Szpak

251

Renata

Szpindor

252

Jolanta

Szpurka

253

Paweł

Szymoniak

254

Magdalena

Szyszko

255

Małgorzata

Śmiałkowska

256

Krzysztof Jakub

Święcicki

257

Izabela

Tarnowska

258

Wiesława

Tomaszewska

259

Jacek

Tuzinek

260

Iwona

Tywanek

261

Krzysztof

Urbaniak

262

Katarzyna

Walczak

263

Barbara

Warot

264

Justyna

Waśko

265

Ewa

Welman

266

Agnieszka

Wichrowska

267

Karolina

Widyńska

268

Piotr

Wieszołek

269

Grażyna

Witczak

270

Waldemar

Wlazły

271

Aurelia

Wolińska-Waligóra

272

Sylwia

Wołek

273

Sylwia

Wołoszyn

274

Hanna

Worsztynowicz

275

Marlena

Woźniak

276

Katarzyna

Wójtowicz-Ameljan

277

Jolanta

Wrzos

278

Magdalena

Wygryz

279

Marta

Wysocka

280

Waldek

Zajączkowski

281

Sylwia

Zawrot

282

Beata

Zboralska

283

Bożena

Zembik

284

Henryka

Zganiacz

285

Michał

Żabiński

286

Anna

Żemła

287

Agnieszka

Żuchowicz

  

Lista  rezerwowa /ze względu na wyczerpanie miejsc noclegowych/

Lp

Imię

Nazwisko

KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Tomyślu