TECHNOLOGIE MOBILNE W SZKOLE

V Konferencja Technologie mobilne w szkole - edukacja z iPadem

iPad  w edukacji
Index  |  Program |  Warsztaty  |  Rejestracja  |  Uczestnicy  |  Galeria |  Kontakt |  Warunki uczestnictwa  |  Poprzednie edycje |  KASSK
                    
Lista uczestników zakwalifikowanych do udziału w konferencji:
Lp Imię Nazwisko
1 AnnaAdamczak
2 PiotrAndrynowski
3 KarolinaAntkowiak
4 JoannaBerdel
5 LeszekBernaczyk
6 KatarzynaBębenek
7 AnnaBłoch
8 MichałBłoch
9 EwaBogucka
10 JoannaBołtruszko
11 MartaBrus-Łapińska
12 JacekBulak
13 IzabelaChaniewska
14 JoannaChinalska
15 EwaCwalińska-Ciereszko
16 DorotaCzech-Czerniak
17 MarzenaDach-Kolanko
18 MałgorzataDmowska
19 MichałDoliński
20 TomaszDomeradzki
21 JacekFigiel
22 JózefGerowski
23 GrzegorzGoździewicz
24 KrzysztofGrabowski
25 MałgorzataGrzechnik
26 EwaGrzechnik
27 AgnieszkaGRZEŚ
28 BarbaraGuzek
29 IzabelaHutyra
30 MałgorzataIglewska
31 Mikołaj Jackowiak
32 PawełJagielski
33 MarlenaJarczewska
34 CezaryKaczor
35 ArturKamiński
36 WiolettaKaraś
37 GrażynaKarczyńska
38 Sylwia Kędzior
39 Emilia Kitta
40 RafałKlem
41 JERZYKOŃ
42 TeresaKopeć
43 Aleksandra Kowalska
44 HannaKowalska
45 AnnaKról-Pawelska
46 KrzysztofKubicki
47 AnnaKuptel
48 KingaKurpias
49 DorotaKuzebska
50 MajaLeszczyńska
51 JuliaLeśniak
52 AleksandraLipnicka
53 KingaLutarewicz
54 MonikaŁacna
55 MieczysławŁais
56 RenataŁuczak
57 AgataŁuszcz-Dąbrowska
58 AgataMaćkowiak
59 JolantaMajkowska
60 Anna Malinowska
61 PawełMatkowski
62 SylwiaMatuszak
63 CelinaMołdrzyk
64 AnnaNajgrakowska
65 JustynaNapierała
66 ElżbietaNowak
67 BożenaNowak
68 KatarzynaNowakowska
69 HieronimNowakowski
70 JustynaNowicka
71 AnnaNowicka
72 TadeuszNowik
73 RobertOkopień
74 KatarzynaPłaczek
75 TaidaPodumis
76 MonikaPolus
77 AnnaPowalska
78 AnnaPrzybylska
79 SławomirRadecki
80 Aleksandra Radzińska
81 Aleksandra Radzińska
82 MichałRatajczyk
83 KingaReszel
84 KrystianReszel
85 AgnieszkaRoj
86 IwonaRóżalska
87 AgnieszkaRucioch
88 MonikaRutkowska
89 AgataRybus
90 MariaSiegieńczuk
91 DorotaSkowyra
92 JoannaSkrzypczak
93 EwelinaSłowińska
94 ArletaStachowiak-Szymańska
95 MartynaStawicka
96 AnitaStępczyńska
97 MagdalenaStęsik
98 WaldemarSuchta
99 EwaSumowska
100 JolantaSzpurka
101 KatarzynaSzwed
102 PawełŚliwiński
103 KrzysztofŚwięcicki
104 RobertTarnowski
105 DorotaTaźbierska
106 MirosławaTrafas
107 MagdalenaUrbaniak
108 Grażyna Wachowiak
109 MałgorzataWalczak-Iwanowska
110 MagdalenaWardęga
111 Tomasz Wasiak
112 PawełWerner
113 KarolinaWidyńska
114 JoannaWieczorek
115 DariuszWitkowski
116 MonikaWłoch
117 IwonaWłoch
118 MałgorzataWłodarczyk
119 PiotrWoldrich
120 MarzannaWolska
121 JoannaZakrzewska

Liczba wolnych miejsc: -1