Konferencja KASSK 2024

Data/Czas
Date(s) - 12/04/2024 - 13/04/2024
Całodniowe

Lokalizacja
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Kategorie


Rejestracja na K@SSK 2024 uruchomiona!
Zapraszamy!

 

Chcesz wziąć udział w KASSK  2024?

Wspaniale! Zobacz, jak to zrobić:

 

1. Wypełnij formularz rejestracyjny.

 

Wpisz swoje imię, nazwisko, podaj miejsce pracy oraz dane do faktury, pamiętaj o numerze NIP.  Zapoznaj się z Regulaminem Konferencji, a następnie wyślij zgłoszenie.

Możesz zgłosić tylko jedną osobę. Nie ma możliwości rejestracji jednocześnie kilku osób.

Na wskazany przez siebie w formularzu adres e-mail otrzymasz 2 wiadomości: jedna z informacją o statusie Twojej rezerwacji („w trakcie”), druga zawierać będzie Twój indywidualny login i hasło, dzięki którym uzyskasz możliwość rezerwacji warsztatów i w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić listę swych zajęć, godzinę, datę i lokalizację wybranych przez siebie zajęć.

Jeśli nie widzisz wiadomości w swojej skrzynce, sprawdź SPAM, być może wpadła właśnie tam.

Pamiętaj!
Zanim wypełnisz formularz rejestracji upewnij się, jaki dokument końcowy będzie Ci potrzebny. Faktura wystawiona na Szkołę? Urząd Gminy? CUW? …a może po prostu faktura detaliczna na Twoje osobiste dane. Wpisanie prawidłowych danych pozwoli nam załatwić formalności sprawnie i bez zbędnych opóźnień 🙂

 

2. Wykonaj przelew

 

Opłać koszty udziału w konferencji w wysokości 400,00 zł netto (492,00 brutto). Opłata zapewnia dostęp do wszystkich aktywności, materiałów konferencyjnych, bufetów kawowych, obiadów oraz udział w kolacji integracyjnej.

Dane do przelewu: PRODATA sp. z o.o., ul. Dąbrowskiego 233, 60-406 Poznań
Numer konta: Alior Bank:  19 2490 0005 0000 4600 4854 9457
Tytuł przelewu: KASSK 2024. Imię, nazwisko, miejsce pracy i numer proformy (jeśli została wystawiona).

Opłata za udział w konferencji może być zwolniona z VAT w na podstawie oświadczenia złożonego przez szkołę, że środki wydatkowane na szkolenia w ramach KASSK, w co najmniej 70% są finansowane ze środków publicznych – zgodnie z treścią paragrafu 3 ust.1 pkt 14 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20.12.2013 (Dz.U. z 2013 r. poz.1722) w sprawie zwolnień od podatku od towarów i usług oraz warunków stosowania tych zwolnień

Załączamy wzór oświadczenia: Oświadczenie_zwolnienie-z-VAT

WAŻNE! Podpisane oświadczenie (wraz z listą nauczycieli z danej szkoły do faktury zbiorczej) musi być dostarczone mailowo przed wystawieniem przez nas faktury na adres: honorata.braczynska@prodata.pl. W przypadku braku oświadczeń wystawiamy fv z vatem.

Oryginał oświadczenia prosimy przesłać listownie na adres:
PRODATA Sp. z o. o.
Honorata Braczyńska
ul. Dąbrowskiego 233
60-406 Poznań

3. Odbierz potwierdzenie rezerwacji

 

Po odnotowaniu przez nas wpływu na konto otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji. To moment, w którym możesz mieć pewność, że jesteś pełnoprawnym uczestnikiem naszego spotkania! Wtedy też wystawiona zostanie faktura końcowa!

 

4. Korzystaj z loginu i hasła

 

Na naszej stronie www znajdziesz okno logowania. Wpisz tu swoje dane i kliknij „zaloguj”. Teraz możesz przyjrzeć się bliżej ofercie warsztatów i zarezerwować dla siebie wybrane wydarzenia. Jako zalogowany użytkownik możesz zgłaszać chęć udziału w wybranych warsztatach – wypełniasz formularz i otrzymujesz potwierdzenie.

 

5. Zarejestruj się na warsztaty!

Na naszej stronie dla zarejestrowanych uczestników pojawi się możliwość zapisu na warsztaty.

Powodzenia! Cieszymy się na spotkanie z Tobą!
Organizator nie zapewnia noclegów. Uczestnik może skorzystać z proponowanych przez Organizatora miejsc noclegowych. Wszystkie formalności i koszty związane z noclegiem ponosi Uczestnik.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Skip to content